fbpx

LIFTING RZĘS

CEL SZKOLENIA

Kurs pozwala na zapoznanie się z metodami optycznego wydłużania, podkręcania, przyciemnienia oraz regeneracji rzęs, bez ich tradycyjnego przedłużania sztucznymi rzęsami i korzystania z zalotki. Zabieg jest szybki, a osiągnięty naturalny efekt utrzymuje się aż 6-8 tygodni.

PROGRAM SZKOLENIA

Kurs trwa 1 dzień  i składa się z części teoretycznej i zajęć praktycznych. Szkolenie skierowane jest do osób początkujących.

Wszystkie materiały wykorzystywane podczas kursu są wliczone w jego koszt. 

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający uprawnienia do wykonywania usługi.


KATARZYNA BRZOZA

Kasia to kosmetolog z wieloletnim stażem w branży beauty. Na co dzień w salonie La Beauty oprócz stylizacji rzęs specjalizuje się głównie w nowoczesnych zabiegach anty-aging.

Można powiedzieć, że Kasia pod względem pracy jako kosmetolog to prawdziwy człowiek orkiestra. Nie boi się wyzwań w swojej pracy, a wręcz są one dla niej bodźcem do działania.

Jej niesamowity charakter, cierpliwość, empatia, kreatywność, śmiałość i przede wszystkim charyzmatyczność sprawiają, że praca z nią to czysta przyjemność.

Uwierzcie, że na szkoleniu Kasi nie będziecie się nudzić i czuć niekomfortowo! Tutaj liczy się wiedza i praktyka, ale poza tym musi być radośnie, przyjaźnie i tak, aby chciało się wracać po więcej.

W wizji Kasi nie ma miejsca na ponure dni, w Akademii zawsze świeci słońce.